Попередні висновки щодо Парламентських Виборів-2014

Ось що мені сказали попередні результати Парламентських Виборів-2014.

1. Блок Петра Порошенка (23-24% за результатами різних екзит-полів) Порошенко повинен розуміти, що той відсоток, який він отримав під час Президентських Виборів — то в першу чергу мобілізація людей проти російської агресії. Реальний його рейтинг значно менший. А із перебуванням на посаді рейтинги українських президентів тільки падали. До 2019 року Порошенко мусить продемонструвати народу серйозний результат. 
2. «Народний фронт» (20-22%). Народ поки що вірить Арсенію Яценюку, який і справді на посаді прем'єра виглядає дуже солідно. А Турчинову народ простив беззбройну здачу Криму.
3. «Самопоміч» (11-14%) Цей результат говорить про те, що велика кількість українців таки дуже сильно хоче нових облич і вірить у бренд Львова.
4. Опозиційний блок (7-9%)  Не так легко позбутися адептів «рускава міра». Але ще рік тому їх було 30-35%.
5. Радикальна партія Ляшка (6-7%) Результат вказує на те, що й серед патріотів є дУрні… :)
6. «Батьківщина» (5-6%) Косі Юлі народ вірить менше, ніж вилам Ляшка.
7. «Свобода» (5-6%) А за них я радий. Хоч не переношу таких персонажів як Фаріон і Мірошниченко, але ж погодьтеся, що своє діло на Майдані «Свобода» зробила. Скільки рядових «свободівців» там загинуло? А скільки загинуло під час АТО? Одна із найбільш ідейних партій.
Ну, і перейдемо до «двієчників».
8. «Громадянська позиція» (3-3.7%) Роль «найрозумнішого» зіпсувала Гриценкові імідж. Можливо тому, що в Україні люблять більше найкрасивіших. А можливо тому, що нішу «найрозумнішого» вже зайняв Арсеній Петрович. Хоча перша пятірка у Гриценка була симпатична. Із Шабуніним та Гацьком.
9. «Сильна Україна» (2.5-3%) Українців дістала ця біліберда про економіку, високі пенсії та стабільність. нарешті.
10. КПУ (2.5-3%)… не пройшло й 23 років.
Про інших Дарт Вейдерів, заступівців та зелених говорити мабуть не варто через надто низьку кількість набраних відсотків.
Але побачимо, що скаже ЦВК. І мажориторники… Тоді й підіб'ємо остаточні висновки.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте