Максим Дупешко
Рейтинг
+101.27
Сила
310.06

Максим Дупешко

m-dupeshko

avatar
Щось я маю великі сумніви, що в Ізраїлі, до прикладу, заборонений Кнут Гамсун. Чи в тій самій Німеччині. Думаю, і в нас до цього не дійде. Це явне перебільшення. Ти в усьому робиш з мухи слона. З Порошенка — диктатора, з «шахтарів» — борців за соціальну справедливість, а з того, що "Інтер" штрафанули за концерт Кобзона чи ще якого путінського задолиза — боротьбу з вільними ЗМІ.
avatar
Ну, якщо ти скидаєш посилання про те, що засуджується заборона пропаганди комуністичної і фашистської ідеології, і визнання УПА, то про що можна говорити? Про це саме непокоїться опоблок і Путін. Ось де знаходиться вісь справедливості…
І знімався я в пропагандистському російському серіалі. У масовці. І мені соромно за це, які б причини я собі не вигадував.
avatar
Михайле, ти одна єдина людина, яка прямо написала, що це не диктатура. Респект!
avatar
Я це прекрасно розумію. Ви можете називати це тиском на експортерів, неправильною економічною політикою і т.д. Але диктатура має зовсім інші ознаки… Так каже наука. Янукович не був диктатором аж до 16 січня. Починаючи із 16 січня він перейшов цю межу. А щодо експортерів, то можливо влада вирішила за рахунок них підтримати інші соціальні групи, а можливо, й справді наживається на цьому, але тоді це економічні злочини. Це треба розслідувати. Ну, нехай "Інтер" розслідує. Він же весь такий чесний опозиційний, нехай розслідує, а не продовжує ідеологізувати 9 травня і совєцького освободітєля. Ви підміняєте поняття.
Останній раз відредаговано
avatar
Сергію, я далеко не за владу. І не маю до неї жодного відношення. І я звісно за свободу слова. Але за свої слова потрібно відповідати. Твердження, що в Україні зараз утверджується диктатура є нічим іншим, аніж цинічною брехнею. Бо якби це було не так, то телебаченню сусідньої країни не довелося б вигадувати брехні про распятих мальчіков і ізнасілованих бабушек. І як тільки щось подібне на диктатуру побачать європейські чи американські партнери, вони одразу скажуть, що не потрібна нам та Україна і віддадуть нам в лапи Путіну. Ніхто не збирається знищувати ворогів. Але затикати пельку чорним ротам, які відверто брешуть, ми всі маємо право. Тому що свобода слова. Україна сама по собі ніколи не була тоталітарною державою. І впевнений, ніколи не буде. І не лякайте цим людей.
avatar
Усе по порядку. Відомих і достойних імен я так і не побачив.
Щодо кримінальних переслідувань добровольців АТО: 1. Назви мені кількість арештованих. 2. Невже не зрозуміло, що роззброїли добровольців для того, щоб не дай Боже з боку України не було порушення Мінських домовленостей? Деякі батальйони добровольчі заявляли, що не будуть підтримувати мир. більшість людей перевели у ЗСУ чи у Нацгвардію, де їм відтепер платитимуть офіційну зарплатню і т.д. 3. Хтозна хто проплачує ці батальйони, і в якийсь момент вони могли б здійснити якусь провокацію в будь-якому іншому місті. У нас фактично війна. Потрібен координація і контроль. Де тут ознаки диктатури, га?
Політичні вбивства. Їх здійснив Порох, Кривавий пастор, Кулявлоб і Правий Сектор. Ти так думаєш? Чи як?
Музичко. Ось про якого розпятого мальчіка розказує Раша-ТБ. Так, я не підтримую те, що його вбили. Але, це не нещасний наївний дисидент. Це здоровенний мужлан, який носився постійно зі зброєю, почав наводити бандитські порядки на Волині, і більше того, відстрілювався, коли його затримували. Але діло темне, тож нехай буде справжнє політичне вбивство, здійснене цією владою.
Вибіркові подання на позбавлення імунітету. Дивно, але настільки я знаю, то в теперішній коаліції, людей, які підтримували розстріли Майдану, голосували закони 16 січня і возили «тітушок», немає.
Але буквально вчора депутат від «Самопомочі» Мірошник, як тільки дізналися про його поїздку на Мальдіви та ще якусь там брудну справу через переписування в СМС (не вникав конкретно що там) одразу подав заяву про відставку. Саме так напевне діють депутати кривавої хунти і диктатури. )))
Назви мені журналістів яких переслідують за участь в російських телеефірах. Вперше чую. На скількох людей відкрито кримінально справи? Бузину убили? Це все Кривавий Пастор. Прости йому, будь ласка…
Святе, а ти вважаєш за нормальне, коли людям платять за мітинги? Це нормальна практика? Я думаю, що якесь Пуйло спокійно може проплатити мітинг на кілька тисяч «тітушок», які можуть дестабілізувати ситуацію в країні. Абсолютно нормальний закон.
Тиск на неугодні ЗМІ… Це водичка. Зараз є море всілякої інформації від «всьопропало» до, як ти пишеш, урапатріотичної. Скількох журналістів заарештовано? Скільки каналів закрито? Скільки газет закрито? "Інтер" вєщаєт, «Вести» про хунту у Києві роздають, Папієв на «Чернівецький промінь» з колоною міліціонерів, які захищали його від самосуду, приходить? От "Інтер" скоро буде празнувати 9 мая.
Щодо Коцаби, то кілька тижнів попереджали, що за спробу зриву мобілізації буде кримінальне переслідування. Бо йде війна. І це питання державної і національної ваги.
Це не правильно, що на Україні забороняють комуністичну і фашистську символіку? Розкажи це тим франківчанам, батьків яких вивезли до Сибіру.
Щодо Тетяни Козаченко, то людина, яка здійснила цей тиск, уже подала у відставку і це діло настільки швидко розкрутили ЗМІ, що тепер мало знову спробує тиснути на неї.
Нагнітання суспільного осуду на ініціаторів децентралізації. Табуювання тем територіально-адміністративної реформи. Бо коли йде війна, то адміністративні реформи не проводять.
Покриття злочинів попередньої влади. А як цих злочинців покарати, як вони засіли в опоблоку? Але тут же Свят заспіває, що в них забирають депутатський мандат. Нестиковочка якась, нє...?
Шустер вєщаєт, "Інтер" вєщаєт, «112» теж начебто вєщаєт. "Інтер" у своєму ефірі показував всіляких москальських уродів, які підтримували війну в Україні. Це нормальна ситуація?
Терористичні акти. Знову цей Кривавий Пастор з візиткою Яроша. Це все вони суки роблять, правда? А може, в Норвегії диктатура? Бо там Брейвік терористичний акт влаштував? Чи в США, де Царнаєви на Бостонському марафоні кількох людей вбили.
Щодо мобілізації і АТО, то всім зрозуміло, що якщо ми оголосимо повноцінний військовий стан, це означатиме, що фактично це оголошення війни Росії, а це втрата підтримки світу і війна по всій Україні. Але ти ж прикидуєшся дурником і начебто не розумієш цього.
Всі твої доводи наскільки мізерні і смішні, настільки висмоктані із пальця, що шкода було час витрачати на те, що відписувати про це. Написано все розумними словами і зорієнтовано на лошків, які не думають своїми головами. Якщо ти досі впевнений, що в Україні встановлюється диктатура, то пішли до Ігора Буркута, до завкафедри політології і побачимо де тут правда. А де написані красиві словечка, якими тільки хочеться очорнити теперішню владу. Якби не війна я б забив на це все, але просто прикро, коли насправді так важко країні, коли всі намагаються перемогти ворога, тобі плюють у душу такими гидкими і нікчемними статтями.
Останній раз відредаговано
avatar
Нє, я такий наївний, що собі так думаю, що шахтарі самі зібралися і поїхали на Київ… А приїхавши не знають як пояснити свої вимоги, вдягають білі маски, і самі собі платять гроші за мітинги… Хто з нас наївний? А хто прикидається???
avatar
Будь ласка, факти в студію. Поки тільки водичка… Де ці філософи, журналісти, політики? Назви хоча б одне достойне імя. Про хунту чув поки тільки з російських ЗМІ. Може, європейські ЗМІ побачили в Україні диктатуру? Щодо «шахтарі», то навмисне, бо впевнений, що половина там псевдошахтарі…
avatar
По-перше, я не обурювався з приводу «шахтарів», а лише навів факт того, що вони «вільно розгулюють Києвом». А це ознака того, що в нас немає жодної диктатури. По-друге, я навів факт, що «всілякі ЗМІ» вільно «обсирають» (де було обурення???) владу, а це знову ж таки ознака того, що немає жодної диктатури. По-третє, я не вказував хто з ким має розмовляти, а лише натякав на те, що розводитись про диктатуру людині, яка спокійно собі запрошує в ефір людей, що були частиною попереднього диктаторського режиму, що вбив понад сотню людей мабуть не варто. Схоже на те, що диктатуру в Україні помітили двоє людей: «філософ» Вишинський з групою підтримки (Дугіну — привіт) і Х*йло-Путін. Прошу, будь ласка, фактами, фактами, це ж не філософський клуб…
Останній раз відредаговано
avatar
Це не має жодного відношення до диктатури. Це економічна політика, корупція, що завгодно, але це не диктатура. Якщо хтось неправомірно вилучає сервери — повідомляйте в прокуратуру, СБУ, ЗМІ і т.д. Я ж не кажу, що це правильно. Скаржся! Ніхто не забороняє. Але заявляти, що зараз диктатура — це єресь. Це те саме, що в Америці випадково застрелили якогось афроамериканця, і заявляти, що до влади прийшов Ку-клукс-клан. Не позорьтеся, хлопці. Визнайте чесно, що немає в нас жодної диктатуру, бо візьму за ручку і поведу на кафедру політології, щоб вам першокурсники пояснили ознаки диктатури…
avatar
Ігоре, у посиланнях на твої статті написано «хочуть»… Що означає це хочуть? Вже ввели це? По-друге, зараз ЗМІ можуть таку єрунду писати… Інші ці твої посилання, ну, просто, смішні. А що, дозволено зламувати сайт Мінюсту? Цікаво, що за це б зробили у демократичних США чи Німеччині. Можливо, СБУ перебільшила із вилученням серверів. Це треба розслідувати, але казати, що в країні диктатура, це блеяти путінську ахінєю… Ви ж грамотні люди. Диктатура, це коли вся повнота влади у одних руках (однієї партії, людини, сімї), коли немає незалежних ЗМІ, коли забороняється вільне волевиявлення та мирний протест. Цього всього немає у нас. Президент у нас із однієї політсили, премєр — з іншої, коаліція у ВР ледве тримається купи. Деякі засоби масової інформації відверто поливають лайном Президента. «Шахтарі-тітушки» протестують… Так, у нас немає свята демократії в країні. але писати такі нісенітниці, хлопці, просто смішно. Я скажу навіть, що в умовах війни, в нас навіть замало диктатури… Бо всілякі [ видалено модератором ] московські дуже сильно розпоясалися…
Останній раз відредаговано
avatar
Яка в сраку диктатура, перепрошую?.. Вчора «шахтарі» спокійнесенько собі розгулюють Києвом ще й сцять по підворотнях, всілякі "Інтери", «ТркУкраїни» і «Чернівецькі промені» обсирають як можуть Президента, Премєра і т.д. Напевне, при бандитах Папієві і Гайничеру, з якими так мило ти бесєдовал, не було диктатури. Гидко це читати…
Останній раз відредаговано
avatar
Найсмішніше те, ця війна між «народниками» і постмодерністами абсолютна безглузда у контексті розвитку сучасного мистецтва в світовому вимірі. Бо й ті і ті уже давно неактуальні. Принаймні це я помічаю за текстами Нобелівських лауреатів з літератури останніх років. Постмодернізмом там вже давно не пахне. Ще з 1945 року стало зрозуміло, що старий світ зруйнований, що Бога в теологічному розумінні немає, і що можна стібатися над усіма попередніми догмами та цінностями. Але вже пройшло 70 років після цієї руйнації і настав час каміння збирати. Тобто будувати новий світ. В тому числі і у мистецтві. Я ще не знаю як ця течія буде називатися (дехто вже заявляє про альтермодернізм), але вона ось-ось уже виглядає за рогом. В нас же тим часом і досі йде дискусія про те, чи писати матом чи ні, чи білий має бути вірш чи ні і т.д.
avatar
Дякую…
avatar
Я це розумію. Але ж компанія імпортер також дещо заробляє… Вона ж теж це робить не за «дякую». Чому це має бути російська компанія? Чому я маю купувати товар із російською на етикетці?
avatar
Зовні ще нічого так… Але ці сині сидіння — жах. Але ми ж нічого не розуміємо, бо саме такими вони вийшли із заводу «Шкода» 50 років тому :) А ще звісно, якщо встановити плазму всередині, то це якраз буде повне відтворення історичної дійсності. Я, до речі, катався на історичному трамвайчику в Дніпропетровську колись. Без вікон, без дверей, тверді дерев'яні лавки замість сидінь, але саме таким, або майже таким, той трамвай був 50-70 років тому… Прикол історичності цих наших тролейбусів полягає ще в тому, що вони не дуже історичні, бо курсують нашим містом. Це не наша історія, а, на жаль, наша сучасніть… Коротше, розвели Каспрука, а разом з ним і нас, на гроші… Хтів би я побачити того доктора історичних наук, який відтворював цей тролейбус.
Останній раз відредаговано
avatar
Ні, в Чернівцях є професіонали, які заслуговують на таке означення як журналіст сповна. Інша справа — їх кількість…
avatar
Ну, я теж Михайла знаю давно, але при чому тут це? При чому тут його блог? Ми говоримо про конкретний пост. Він міг до цього Букерівську премію отримати, але якщо він написав на нашу думку якусь дурницю, то ми повинні казати, що це дурниця. Чи не так? Про його патріотизм, людські якості, любов до батьківщини, музичні смаки чи просто про те, що він симпатичний добрий хлопець, не йдеться. Треба оцінювати конкретну дію. Я розумію, що він можливо написав свій пост спересердя, і в мене таке буває, та й в кожного з нас. Мене бентежить інше: невміння визнати що він перегнув палицю, помилився, і до останнього вважати, що його думка правильніша, ніж інших. Якби це був якийсь дикий хлоп із якогось лісу, то можна було б це сприйняти нормально, але це журналіст, та й ще одного з провідних видань міста, який мав би знати, що коли ти вже в цій професії, то ти автоматично стаєш публічною людиною і що кожне слово треба обдумувати. З цього й складається професіоналізм.
avatar
Ну, то лише моє таке означення. Не хочеться вважати, що сучасними панянками є дівчата, які ходять у чорних балонових куртках, синіх джинсах і дивляться при цьому «Не радісь красівой...» чи ще якусь бурду. Мабуть, з мого погляду, сучасні це ті, що випереджають трішки час. От, наприклад, перші хіпстери. Пройде якийсь рік-два і «хіпстерами», але вже, як бачиш, в лапках, будуть всі. Хоча в статті звісно йшлася мова про політичну грамотність та поведінку у суспільстві, а не про якісь субкультури.
avatar
Ну, тут ти, Святе, мене підловив. Ти як ніхто інший знаєш, що все у цьому світі відносне. Думаю, читач сам собі здогадається, якою на його думку має бути сучасна людина. Для мене це людина, яка орієнтується у сучасній політиці, економіці, культурі, технологіях, а можливо навіть вміє заглянути в майбутнє. Звісно сучасною є і маленька дівчинка, яка дивиться мультик про покемонів і стара жінка, яка живе десь в горах і їй нІколи той телевізор дивитися, бо вона цілими днями сушить гриби чи випасає овець. Та все ж сучасною я назву жінку, яка ходить хоча б раз на півроку у театр, читає хоча б одну на два-три місяці книгу, може назвати столицю Угорщини, не сплутавши її зі столицею Румунії і веде блог на вкурсі.ком :)